Sık Sorulan Sorular

NUSPA ne zaman açılacak?

NUSPA şubelerimizin açılış tarihi, Türkiye’deki koronavirüs salgınının gidişatına göre İçişleri Bakanlığı’nın alacağı karar doğrultusunda netleşecektir. Şu anda şube açılışları ile ilgili bir tarih veremiyoruz, ancak resmi mercilerden açılış tarihi ile ilgili bilgi verildiğinde misafirlerimize ileteceğiz.

NUSPA’nın kapalı olduğu süre boyunca aldığım paket ve hediye sertifikalarına ne olacak?

Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında; 17 Mart tarihinde şubelerimiz kapandığında, tüm misafirlerimizin aldıkları paketler ve hediye sertifikaların son kullanma tarihi otomatik olarak ertelendi. Tedbirler sebebiyle kapalı olduğumuz bu süre Bakanlık tarafından uzatıldığı takdirde, paket ve hediyelerin son kullanma tarihleri yeniden gözden geçirilecektir.

NUSPA açıldıktan sonra nasıl hijyenik önlemler alacaksınız?

Bu süreçte İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı tüm önlemler şubelerimizde alınmaktadır. Şubelerimiz Nanoclear AG Gümüş İyon teknolojisi ile dezenfekte edilecek, misafir karşılama ve bekletme gibi süreçler, sosyal mesafe kurallarına uygun hale getirilecek, gerekli malzemeler (maske, eldiven, dezenfektan vb.) tüm personelimiz tarafından bütün süreç boyunca kullanılmaya devam edecektir.

Covid 19 ile ilgili nasıl önlemler alıyorsunuz?

Koronavirüs (Covid-19) hakkındaki haberleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu doğrultuda Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Bakanlıklarımızın tavsiyelerini eksiksiz uygulamaktayız. Ayrıca ekibimizin, iş güvenliği ve ilk yardım konularındaki güncel eğitimlerinin dışında Koronavirüsle ilgili eğitimlerini de tamamlıyor, konuyla ilgili kriz planları oluşturuyoruz.

Bize ulaşın

Şubeler
Şubelerimizi görüntülemek
için
Tıklayın
bize ulaşın
Telefon: 0212 353 09 99
Adres: Büyükdere cad. No:185 Kanyon
E-Mail: info@nuspa.com.tr
çalışma saatlerimiz
Pazartesi-Cuma: 09:00 – 22:00
Cumartesi: 09:00 – 20:00
Pazar: 09:00 – 20:00