%
Sizleri bekliyoruz...
Hafta içi 10:00-15:00 arasında web sitemizden %30 indirim fırsatı ile satın alacağınız masaj terapisi ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Rezervasyon yapmak için tıklayın

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif’in bünyesinde yer alan NUSPA, masaj tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşatıyor. MAC ve MACFit kulüplerinde toplam 19 şube ile hizmet veren NUSPA, yeni ekspres konsepti NUSPA Point ile de kısa sürede yenilenmeye davet ediyor.

Vücudunuzu ve ruhunuzu aynı anda bütünsel biçimde iyileştirecek olan özel terapilerin uygulandığı NUSPA’larda zengin alternatifli bakım menüleri sizleri bekliyor.

1
HİJYEN
2
ETİK
3
EĞİTİM
4
MÜŞTERİ ODAKLILIK
Lütfen sessiz olun ve nefesinizi dinleyin…

“Nefes alıp verişim duyuluyor. duyularımın önünde hiçbir engel yok. Başka bir yerde, başka biriyim…” mottosuna sahip NUSPA, zengin masaj ve özel bakım menüsüyle misafirlerine özgün bir hizmet vermeyi amaçlıyor.

NUSPA’da konusunda oldukça yetkin Akademili masörler ve Uzakdoğulu terapistlerce verilen çeşitli terapi seçenekleri mevcut. Çiftler için oluşturulmuş Romantic NU, Traditional Thai Therapy, Aromatherapy, Nu Signature Therapy, Ayurveda Therapy, Hot Stone Therapy, Traditional Bali Therapy, Oriental Foot Massage, Harem NU Special ve Specific Nu NuSpa masajlarını oluştururken, Almanya’nın ünlü wellness and spa ürünleri markası Klapp ürünleri ile uygulanan özel bakım ve cilt bakımı menüsü de misafirlerin beğenisine sunuluyor.

BASINDA BİZ

People MAG_01.05.2017
people mag
madam figaro-nuspa
madam fıgaro
l_officiel_01.04.2017_65238520_(1)
l’offıcıel
ATT00001
anneler rahatlasın

Referanslarımız

users
Gökhan Buzluk

Hijyen ve kalitenin buluştuğu nokta olan NUSPA ailesi ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

users
Berfin Akansel

İlk defa geldim ve çok beğendim. Her şey çok güzeldi.

users
Ceren Akçar

Çok başarılıydı, uzun zamandır aldığım en iyi masaj.

users
Erhan Yıldırım

Kelimelerle anlatılması çok zor. İnsanın yaşayabileceği en güzel mutluluk. Bir insan işini ancak bu kadar güzel yapabilir.

users
Alper Samed Ertuğrul

Hizmetlerinizden çok memnunum. Özellikle personelin yakın ilgisi çok tatmin ediciydi. Sürekli geliyorum ve tavsiye ediyorum.

users
Tuğba Özkul

Ne zaman gelsem memnun kalıyorum. Teşekkürler.

Bize ulaşın

Şubeler
Şubelerimizi görüntülemek
için
Tıklayın
bize ulaşın
Telefon: 0212 353 09 99
Adres: Büyükdere cad. No:185 Kanyon
E-Mail: info@nuspa.com.tr
çalışma saatlerimiz
Pazartesi-Cuma: 09:00 – 22:00
Cumartesi: 09:00 – 20:00
Pazar: 09:00 – 20:00